Asuman Dabak’ın koyu sohbeti! Yüzmeyi bile unuttu

Oyuncu Asuman Dabak’ın diş teknisyeni yeğeni Didem Dabak, geçtiğimiz yaz meslektaşı Furkan Keskin ile evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Asuman Dabak’ın Çeşme Dalyan’daki yazlığında gerçekleşen nişan töreninde, baba Emin Dabak duygusal anlar yaşadığı için damat adayının ailesi, Didem’i halasından istemişti.

“BİZDEN KIZ ALMAK ÖYLE KOLAY DEĞİLDİR”

Ünlü oyuncu, ilk olarak “Bizden kız almak öyle kolay değildir” derken, 15-20 saniye geçtikten sonra “Verdim gitti” yanıtıyla konukları güldürmüştü.

Gecede genç çiftin yüzüklerini takan ve neşeli tavırlarıyla ortama renk katan Asuman Dabak, daha sonra kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen misafirlere de “Ben zaten bunun için buradayım” sözleriyle espri yapmıştı.

DENİZDE HARARETLİ MUHABBET!

54 yaşındaki Asuman Dabak, havaların ısınmasıyla soluğu Çeşme’de aldı. Her gün farklı kulübe ve plaja giden oyuncu, her biri için özel bikini kombini yapıyor.

Bazı mekanlara arkadaşlarıyla birlikte giden Dabak, suyun içinde sohbet etmeyi çok seviyor. Birkaç gün önce kadın arkadaşıyla denize giren Asuman Dabak, uzun ve hararetli bir muhabbet gerçekleştirdi.

Sohbet o kadar yoğundu ki ünlü isim ile arkadaşları, yüzmeyi bile unutup konuşa konuşa kumsala geri döndüler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir